Informační centra v okolí

slider slider slider slider slider

Informační centrum Správy KRNAP - Vrchlabí
turistické
Informační středisko se nachází naproti novogotickému kostelu svatého Vavřince v jednom ze čtyř historických domků ve Vrchlabí, v ostatních třech je národopisná expozice a sezónní výstavy Krkonošského muzea. Každoročně pořádá v rámci řemeslnického léta "Týden řemesel" (třetí týden v červenci od úterý do pátku). Na podloubí předvádí řemeslníci z Krkonoš a okolí malování dřevěných hraček, výrobu skleněných figurek, drátování, točení na hrnčířském kruhu, pletení ošatek, paličkování, dřevořezbu apod. Co nabízí: - informace o celém Krkonošském národním parku a okolí, tipy na výlety i s informacemi o autobusových a vlakových spojích - aktuální informace o otevřených naučných stezkách, vycházkových trasách, uzavřených turistických cestách, v zimě o upravovaných běžeckých trasách, sněhových podmínkách a uzavřených oblastech - můžete si koupit mapy, turistické průvodce, brožury a knihy o Krkonoších, pohledy a drobné upomínkové předměty, turistické známky - na dotykové obrazovce se můžete ve virtuální realitě procházet jak Vrchlabím, tak celými Krkonošemi - prodej vstupenek do muzea - vydává jednorázové povolení k vjezdu do Krkonošského národního parku
(3 km)
Regionální turistické informační centrum Krkonoše, Vrchlabí
turistické
RTIC Krkonoše - informace z celých Krkonoš na jednom místě. Občanům a návštěvníkům nabízíme kromě aktuálních turistických informací všech typů také prodej suvenýrů, kopírování, směnárenské služby a v létě například prohlídky historických památek města s průvodcem. Zkušené pracovnice ochotně zodpoví všechny Vaše otázky a pomohou Vám s plánováním Vaší dovolené!
(4 km)
Informační centrum Jilemnice
turistické
Nabízíme obyvatelům i návštěvníkům města informace o možnostech výletů po okolí, turistických trasách, cyklotrasách, zajímavostech, aktivitách, apod., informace o kulturním a sportovním dění v Jilemnici a okolí, předprodej vstupenek na kulturní, sportovní a společenské akce v Jilemnici a okolí, * vyhledávání vlakových a autobusových spojení, informace o ubytování, stravování, službách pro veřejnost, obchodech, společnostech, atd., informace o tel. číslech, PSČ, aktuálním počasí a stavu sněhu, tras a sjezdovek v Krkonoších, o hraničních přechodech, informace Statistického úřadu v Liberci, kopírování, fax pro veřejnost, internet pro veřejnost, inzerci ve výloze, tisk z PC, prodej propagačních materiálů a publikací vydávaných městem, prodej upomínkových předmětů, pohledů, známek, turistických a tématických map, turistických průvodců Krkonoš i okolních oblastí, filmů, videokazet, kalendářů, turistické známky č. 388 Jilemnice, zajímavých knih, Krakonošů, keramických suvenýrů, atd.
(4 km)
Venkovské informační centrum mikroregionu Lánov
turistické
Poskytuje počítač s internetem i bezdrátové připojení. Dále nabízí možnost tisku černobílého i barevného, skenování a laminace.
(6 km)
Infocentrum Flora Benecko
turistické
Moderní informační středisko, které nabízí službu ubytování s on-line systémem (všichni ubytovaní přes on-line rezervační systém získávají Kartu hosta poskytující slevu na jízdné se Ski areálu Benecku a další slevy v Krkonoších), směnárnu, veřejný přístup k internetu, faxovou službu, kopírování, prodejní výstavy, taxislužbu, informace o Benecku, Krkonoších a okolí, horských túrách, autobusových a vlakových spojích, výletech do okolí a o Krkonošském národním parku, velký výběr průvodců, atlasů, turistických map, pohledů a suvenýrů a Karty hosta.
(7 km)
Turistické informační centrum Strážné
turistické
Turistické informační centrum se nachází v centru obce Strážné v budově Obecního úřadu. Zajišťuje a poskytuje tyto služby: kompletní informace o zimním a letním sportovním i turistickém vyžití v obci Strážné a okolí, přehled o ubytování a stravování, veřejný přístup k internetu - zdarma, prodej suvenýrů, upomínkových předmětů, pohlednic, turistických map, turistických vizitek, turistických známek.
(7 km)
Turistické informační centrum Černý Důl
turistické
Horská obec Černý Důl nabízí návštěvníkům široké možnosti ve sportovním vyžití v kteroukoli roční dobu. V katastru obce je k dispozici 2000 lůžek v hotelích, pensionech, horských boudách, rekreačních chatách, chalupách a rodinných privatech. Turistické informační centrum se nachází v Černém Dole v budově úřadu. Turistům nabízí turistické, sportovní a kulturní informace, informace o ubytování, veřejný internet, prodej pohlednic, map a suvenýrů.
(10 km)
Informační centrum Hostinné
turistické
Informační centrum zajišťuje a poskytuje přehledy stravování a ubytování včetně rezervace, informace o památkách, historii, přírodních či jiných zajímavostech, o kulturním, společenském a sportovním dění, včetně rezervace vstupenek, o autobusových a vlakových spojích, cyklotrasách, o turistických a jiných službách, včetně firem a organizací. Centrum slouží také jako inforecepce Městského úřadu se službou ověřování pravosti listin a podpisů, provoz Kina Hostinné, pořádání kulturních akcí, zprostředkování výroby razítek a laminování.
(13 km)
Turistické informační centrum Špindlerův Mlýn
turistické
Turistické informační centrum je členem A.T.I.C. a je umístěno v budově Městského úřadu Špindlerova Mlýna - střediska zimních sportů a letní aktivní dovolené. Kromě map, pohledů, známek a jiných turistických upomínkových předmětů jsou k dispozici propagační materiály o dalších střediscích krkonošského regionu. Turistické informační centrum poskytuje informace o kulturním dění ve městě i přilehlém regionu.
(13 km)
Infocentrum Spindl.info
turistické
(13 km)
MIS Nová Paka
turistické
(13 km)
Informační centrum Správy KRNAP Špindlerův Mlýn
ochrana přírody, turistické
Informační centrum nabízí kompletní informační servis o letním a zimním turistickém využití území Národního parku, prodej propagačního materiálu (mapy, průvodce, pohledy ap.), videoprojekci (zdarma), přednášky (zdarma, pro maximálně 15 osob s tématikou lesnictví, botanika, zoologie, historie, geomorfologie atd., závazné objednávky 5 pracovních dní před plánovaným termínem), stálou expozici zaměřenou na historické proměny Krkonošské přírody a krajiny, dětské poznávací hry, virtuální procházku Špindlerovým Mlýnem i celými Krkonošemi a jejich přírodou prostřednictvím dotykové obrazovky, vystavení dokladu k vjezdu vozidlem (příp. o zaplacení poplatku) platným pro celou oblast KRNAP.
(14 km)
Informační centrum Janské Lázně
turistické
Po celý rok zprostředkovává ubytování v hotelech, pensionech, apartmánech, chatách a chalupách z výběru zhruba 100 rekreačních objektů v zajímavých turistických lokalitách Janských Lázních, Svobody nad Úpou, Horním Maršově, Mladých Bukách a Černém Dole. Organizuje lyžařské kursy, školy v přírodě, firemní akce a školení. Provozuje půjčovnu, lyžařskou školu, směnárenskou činnost, předprodej místenek společnosti Osnado spol. s r.o., kursové sázení a prodej losů, provizní prodej tuzemských cestovních kanceláří i last minute v Janských Lázních.
(14 km)
Informační centrum Vysoké nad Jizerou
turistické
Turistické informační centrum najdete v centru města Vysoké nad Jizerou v budově městského úřadu v prodejně sportu Falco, jedná se o soukromé IC. V informačním centru naleznete materiály o různých koutech Krkonoš, získáte zde mapy, turistické průvodce i drobné suvenýry, veřejný internet,vyhledávání vlakových a autobusových spojení,doporučení turistických tras lyžařských i cyklo,otevírací hodiny bazénů,divadel,muzeí,lyžařských vleků, upravené běžecké stopy a další info.
(15 km)
Srub Labský důl
turistické
(15 km)

Novinky

 • 25.6.2019

  Od 30.6.2019 provozovna UZAVŘENA.    

 • JAZYKOVÁ VERZE / SPRACHVERSION / LANGUAGE versions

  6.2.2018

  Cz   De   Gb

 • TURISTICKÉ RAZÍTKO

  4.2.2016

  Turistické razítko naší provozovny u nás v restauraci.

  Razitko-otisk_2

 • STRAVENKY A KARTY

  13.8.2015

  Stravenky a platební karty od 25.6.2019 nepřijímáme.

   

 • NOVÝ WEB

  17.7.2015

  Dne 17.7.2015 jsme pro Vás spustili nové oficiální stránky Restaurantu Amos.

Starší »

Kontaktujte nás

Restaurant Amos 

Horní Branná č.p. 1 Qr-poloha-na-mape_2

512 36 Horní Branná 

E-mail: amos@restaurant-amos.cz

Tel: +420 702 186 255Vizitka-amos_2

Provozní doba

úterý-čtvrtek:

11:00-20:00

pátek: 11:00 - 20:00

sobota: 11:00 - 20:00

neděle-pondělí: zavřeno

 

 

 

Předem domluvené akce a větší společnosti obsloužíme i mimo provozní dobu.

 

 

REZERVACE NA TELEFONU.

+ 420 702 186 255